+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

14 kwietnia 2023 r. w Świetlicy Kultury w Malechowie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego ,,Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. Udział w nich wzięli uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych, znajdujących się w naszej gminie. Naszą szkołę reprezentowali: Kalina Kruszyńska. Oliwia Sałbut, Roksana Mizianty, Maja Wiącek, Igor Bireta, Franciszek Okurowski. Lena Małysz, Wiktoria Janta- Lipińska, Julia Kępska. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale.

W kategorii najmłodszej ,,Ptaszęta polne” III miejsce zdobyła Roksana Mizianty, II miejsce Oliwia Sałbut, natomiast I miejsce należało do Kaliny Kruszyńskiej.

W kategorii ,, Ptaszki” I miejsce zajęła Lena Małysz.

W kategorii ,, Ptaki” III miejsce zajęła Julia Kępska, I miejsce zdobyła Wiktoria Janta- Lipińska.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.