+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

W nocy z piątku na sobotę odbyła się w naszej szkole noc z robotyką, podczas której uczniowie wraz z nauczycielami informatyki, panem Dariuszem Bartosem i panem Dominikiem Wroschem, budowali i programowali roboty z klocków Lego na zbliżający się ogólnopolski turniej robotów - Rumble Robots II edycja!

W sumie w zajęciach uczestniczyło prawie 40 młodych konstruktorów (w tym gościnnie uczniowie z Zespołu Szkół w Ostrowcu), którzy poświęcili wiele godzin na kreatywną pracę. Zajęcia rozpoczęły się w piątek o godzinie 17:00 i trwały aż do sobotniego poranka, do godziny 8:00. Podczas nocnej sesji powstały różnorodne konstrukcje robotów, które będą reprezentować naszą szkołę na turnieju. Uczniowie pracowali nad robotami do konkurencji sumo, linefolower, bear rescue i walkingbot. Ich kreatywność i umiejętności techniczne były naprawdę imponujące! Jesteśmy niezwykle dumni z ich zaangażowania i pasji. To doskonały przykład, jak nauka może być fascynująca i zabawna jednocześnie.

Życzymy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie do rywalizacji powodzenia na zbliżającym się turnieju Rumble Robots II edycja!