+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

23 czerwca 2023 r. oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Uroczysty apel rozpoczął się od powitania wszystkich zebranych i odśpiewania hymnu. Jako pierwszy głos zabrał dyrektor szkoły pan Piotr Chylarecki, który podsumował osiągnięcia uczniów, podjęte działania i inicjatywy na rzecz dzieci uczących się w naszej szkole. Podczas apelu słowa uznania i podziękowania usłyszeliśmy także od Przewodniczącego Komisji Oświatowej Rady Gminy Malechowo pana Mateusza Wiącka oraz od Przewodniczącej Rady Rodziców pani Joanny Golik.

      

W końcu przyszedł czas na wręczenie przez wychowawców, dyrektora i panią wicedyrektor nagród i wyróżnień dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Karol Pitra jako jedyny w całej szkole otrzymał nagrodę za 100% frekwencję. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ uczeń ten nie opuścił ani jednego dnia w szkole. Karol! Wielkie gratulacje!

     

Na apelu pożegnaliśmy również panią Agnieszkę Procajło, wieloletniego nauczyciela wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczyciela współorganizującego, która od przyszłego roku nie będzie pracowała w naszej szkole.

     

 Pani Eliza Wróblewska-Hencel i pan Dariusz Bartos wręczyli dyplomy rodzicom, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w realizację projektu " Klasa pod chmurką", jak również w pomoc przy organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Robotów w Malechowie. Udział rodziców w życiu szkoły jest nieoceniony i bardzo ważny dla społeczności szkolnej. Dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni za wszystko to, co stało się ich udziałem.

     

 Po uroczystym apelu uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami i na rozdanie świadectw.

      

Grono pedagogiczne życzy wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji. Odpoczywajcie i pełni energii, zapału wracajcie do nas we wrześniu!