+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

13 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Uroczystość poprowadziła Przewodnicząca SU Hanna Herba. Jako pierwszy głos zabrał dyrektor szkoły pan Piotr Chylarecki, który podziękował nauczycielom,pracownikom administracji i obsługi za rzetelną pracę, sumienne wypełnianie obowiązków, poświęcenie i codzienny trud. Pan Piotr Chylarecki wręczył Nagrody Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Wyróżnienia otrzymali: p. Dariusz Bartosz, p. Irena Stalko, p. Dorota Manijak, p.Eliza Wróblewska-Hencel, p. Dorota Pokorska i p. Marian Jata.

Podziękowania popłynęły także ze strony rodziców. Panie Marta Pliszka i Dorota Pokorska złożyły na ręce pana dyrektora i pani wicedyrektor kwiaty, składając życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Część artystyczną pod opieką pana Mariusza Małysza przygotowała klasa V, która zaprosiła uczniów i nauczycieli do rywalizacji w szkolnej Familiadzie. Po zaciętej rozgrywce wygranej zresztą przez przedstawicieli uczniów mogliśmy posłuchać piosenek w wykonaniu kl.V.

Na zakończenie Przewodnicząca SU Hania Herba złożyła w imieniu swoim, jak również społeczności uczniowskiej życzenia. Przedstawiciele SU przygotowali także słodki upominek dla wszystkich pedagogów, pracowników administracji i obsługi.