+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

Boże Narodzenie to niezwykły czas, kiedy wszyscy jesteśmy dla siebie milsi i życzliwsi, zapominamy o wszelkich sporach i waśniach. Podkreślając wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie z naszej szkoły wystawili Jasełka Bożego Narodzenia. W przepięknych strojach i świątecznej scenerii, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Zgromadzona licznie publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc. Malutki Jezus rodzi się w ubogiej stajence, gdyż nie było dla Niego miejsca w gospodzie.

Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym występem podbili serca zebranych na dzisiejszej uroczystości gości- rodziców, dziadków, przyjaciół szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców oraz pracowników Urzędu Gminy. Piękny i melodyjny śpiew kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

Po zakończeniu przedstawienia wystąpiła grupa ,, English Live” z piosenkami świątecznymi. Uczniów przygotowała p. Adrianna Gabryś. Po ich występie głos zabrała p. Eliza Wróblewska- Hencel- wicedyrektor szkoły, która podziękowała uczniom i nauczycielom za wspaniałe występy i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Na zakończenie uroczystości przybyli goście udali się na słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim osobom, zaangażowanym w przygotowanie Jasełek.