+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

Szkolna wigilia na stałe wpisała się w kalendarz uroczystości. Również dziś uczniowie, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy zasiedli przy długim wigilijnym stole. Zebranych przywitała Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Hania Herba. Po niej glos zabrali dyrektor pan Piotr Chylarecki i pani wicedyrektor Eliza Wróblewska-Hencel, którzy złożyli wszystkim życzenia świąteczne, a później wręczyli dyplomy i nagrody uczestnikom konkursu na kartkę bożonarodzeniową.

Tradycją wigilijnego spotkania jest także wspólne kolędowanie, podczas którego klasy wraz z wychowawcami oraz nauczyciele, pracownicy śpiewają wybrane kolędy i pastorałki. W trakcie spotkania rozstrzygnięty także został konkurs na świąteczną dekorację klasy i drzwi.

Później przy wspólnym stole nie zabrakło symbolicznego wigilijnego poczęstunku i dzielenia się opłatkiem. Radosny nastrój i oczekiwanie na święta udzieliły się zebranym. Mamy nadzieję, że podczas nadchodzącego Bożego Narodzenia nie zabraknie w naszych domach spokoju, bliskich, radości i miłości. „ Wesołych Świąt”!