+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

22 czerwca odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Kierownik Referatu Oświaty pan Tadeusz Chylewski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Malechowo Wiesław Rosiak, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Jolanta Majcher, rodzice uczniów.

Po odśpiewaniu hymnu i przemówieniach gości dyrektor szkoły wraz z wychowawcami wręczyli nagrody, stypendia i wyróżnienia wszystkim tym, którzy w roku szkolnym 2017/2018 osiągnęli wysokie wyniki w nauce i sporcie.

Dyrektor szkoły wraz z wychowawcą Julią Lisiecką i panią Anną Chruszcz wręczyli nagrody książkowe wszystkim uczniom klasy I, gratulując im przy tej okazji ukończenia pierwszego roku nauki.

Stypendia naukowe otrzymali:

  • Filip Drozd- klasa IV
  • Antonina Laskowska- klasa IV
  • Kacper Hencel- klasa II D
  • Julia Poborska- klasa II D
  • Jarosław Poborski- klasa II D

Stypendia sportowe wręczono:

  • Marcie Buchar- klasa II B
  • Wiktorii Kaszyńskiej- klasa II C
  • Karolinie Kawałek- klasa II C

Pozostali wyróżnieni za najlepszy wynik w klasie to: Nikola Buchar z klasy II A i Wiktoria Kaszyńska i Martyna Dyrda z klasy II C. Ponadto Julia Zawadzka otrzymała nagrodę za 100% frekwencję. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

W trakcie uroczystości uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótki program artystyczny. Najpierw wystąpiły dwie grupy: English Live i „Kuglarze”, a na koniec mogliśmy wysłuchać piosenki w wykonaniu uczennic z klasy II C i pierwszoklasistów.