+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

Tradycją w Szkole Podstawowej w Malechowie jest czerwcowy wyjazd uczniów, którzy na koniec I semestru uzyskali przynajmniej średnią ocen: 4,0. W tym roku nagrodą była wycieczka do Łeby.

Uczniowie odwiedzili Sea Park i mieli okazję skorzystać z jego atrakcji: obejrzeli pokazy fok i uchatek, odwiedzili Muzeum Marynistyczne i Muzeum Miniatur Latarni Morskich, wrak na wspak i galeon Wodnik. Najwięcej emocji wzbudziły pokazy zwierząt oraz wizyta w prehistorycznym oceanarium 3D, która zakończyła się spotkaniem z rekinem.

Następnym punktem było Illuzeum, czyli interaktywna wystawa, na której uczestnicy mogli odkrywać tajemnice iluzji, dotykając, przekładając czy kręcąc urządzeniami.

Wycieczkę zakończyła zabawa w Labirynt Parku, w którym o tytuł zwycięzcy rywalizowały 4 zespoły. Wszyscy z wielki zaangażowaniem wykonywali zadania, odpowiadali na pytania. Na koniec ze śpiewem na ustach udali się do ogrodu dawnych gier. Przekonali się, ze zapomniane gry mogą dostarczyć wiele pozytywnych emocji.

Bardzo dziękujemy sponsorowi za bezinteresowne wsparcie finansowe, które daje możliwość nagradzania najpilniejszych uczniów naszej szkoły.