+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

Czas mija nieubłaganie. Wszystko się kiedyś kończy… Jednak wraz z zamknięciem pewnego etapu, zwykle rozpoczyna się nowy. I właśnie takie odczucia panowały wśród zebranych na uroczystym zakończeniu roku szkolnego uczniów klas III gimnazjum. Tegoroczni absolwenci zamknęli ostatni rozdział historii gimnazjalnych szkół.

Uroczystość, która odbyła się 18 czerwca, poprowadziła najpierw Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Alicja Adach z klasy III C. Później nastąpiło symboliczne przekazanie władzy Milenie Procajło - uczennicy klasy V. Po części oficjalnej, w trakcie której przemawiali: dyrektor szkoły pan Piotr Chylarecki, Przewodniczący Rady Gminy pan Wiesław Rosiński, zaprzyjaźniony ze szkolą i związany z jej Patronem pan Antoni Burzyński, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Patrycja Giś, przyszedł czas na wręczenie nagród i wyróżnień najlepszym uczniom.

Tradycyjnie na pożegnalnym apelu nie zabrakło programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klasy IV, V i VII. Rozstrzygnięto również konkurs „ Nauczycielskie Sowy 2019”. Nie zabrakło w programie zawsze wyczekiwanych „Gigantów Gimnazjum”. Swój pożegnalny występ zaprezentowała także grupa cyrkowa „ Kuglarze”.

Na zakończenie uroczystości gimnazjaliści podziękowali swoim nauczycielom i pracownikom szkoły za cierpliwość, trud włożony w ich edukację i wychowanie, a następnie wręczyli im kwiaty. Apel zakończył ostatni dzwonek dla klas III, które to wraz z wychowawcami udały się do sal, by w bardziej kameralnym gronie powiedzieć sobie „Do widzenia”.

Drodzy Gimnazjaliści! Przed Wami nowy etap życia. Nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi koledzy i koleżanki. Życzymy Wam zatem powodzenia i samych sukcesów.