+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

19 czerwca punktualnie o godz. 08.30. zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Na uroczystym apelu zgromadzili się zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie klas: I, II, IV, V i VII. Jako pierwszy zabrał głos dyrektor naszej szkoły pan Piotr Chylarecki. Następnie w krótkiej przemowie podsumował rok szkolny pan Tadeusz Chylewski-Kierownik Referatu Oświaty.

W dalszej części uroczystości wychowawcy klas i dyrektor szkoły wręczyli nagrody i wyróżnienia tym, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Dyplomy i podziękowania otrzymali również uczniowie biorący udział w organizowanych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Prezentacja multimedialna przygotowana przez pana Dariusza Bartosa przypomniała wszystkim najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego. Na scenie swój ostatni występ zaprezentowała grupa Enlish Live Junior, dziękując tym samym za wspaniałe trzy lata, które obfitowały w ciekawe projekty i wydarzenia.

Uczniowie z klas I i II zaśpiewali wakacyjne piosenki, wprowadzając wszystkich w letni klimat. Następnie wychowawcy już w salach rozdali swoim podopiecznym upragnione świadectwa.