+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

Boże Narodzenie ... To przede wszystkim święto pokoju, miłości i zgody. W dniu tym serca nasze, jeśli coś mają przebaczyć – przebaczają. Jeśli o czymś zapomnieć – zapomną..”.

12 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka. Licznie przybyli goście mogli poczuć świąteczny klimat i zobaczyć magiczne przedstawienie. Występ rozpoczęły najmłodsze klasy, śpiewając bożonarodzeniowe piosenki. Później wszyscy zabrani przenieśli się do bajkowego świata, by wraz z bohaterami znanych bajek towarzyszyć Maryi i Józefowi w drodze do Betlejem.

Po przedstawieniu swój układ taneczny zaprezentowały aniołki. Występ uświetnił również instrumentalny koncert w wykonaniu naszych uczniów. Na koniec grupa English live przedstawiła wzruszającą historię Jezusa od jego narodzin aż do śmierci. Przepiękna dekoracja dopełniła całość, tworząc magiczną atmosferę świąt. Gromkie brawa publiczności były wyrazem tego, że występ bardzo się wszystkim podobał.