+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

Karta zgłoszenia ucznia do szkoły podstawowej Karta

Uwaga! Komunikat dla rodziców potrzebujących wsparcia PPPP Komunikat Kontakt z PPPP

Uwaga! Komunikat Wójta Gminy Malechowo w sprawie kwarantanny w szkołach Komunikat

Uwaga! Komunikat MEN w sprawie zawieszenia zajęć Komunikat

Uwaga! Komunikat Dyrektora ZSP w Malechowie Komunikat

19 grudnia o godz. 9.00 w Urzędzie Gminy w Malechowie odbyła się uroczystość przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju . Z tej okazji przybyli harcerze, zuchy wraz z drużynowymi ze szkół podstawowych gminy Malechowo. W obecności pracowników urzędu gminy, harcerze z Komendantem Hufca hm. Ryszardem Sobczakiem przekazali niezwykłe Światło na ręce pani Sekretarz Haliny Skazy i Przewodniczącego Rady Gminy- p. Wiesława Rosińskiego. 
 
Harcerze z 11 DSH im. J. H. Dąbrowskiego w Malechowie odebrali Betlejemskie Światło i podarowali p. Kazimierzowi Szewczukowi- radnemu powiatowemu i przyjacielowi naszej szkoły. Następnie wręczyli je pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej oraz p. Dyrektor Banku Spółdzielczego w Malechowie.
 
Betlejemskie Światło pokoju harcerze ofiarowali Dyrektorowi Zespołu Szkolno- Przedszkolnego- p. Piotrowi Chylareckiemu. Harcerze i zuchy pragną podzielić się darem ze wszystkimi, przekazując Światło do szkół, parafii, urzędów.  Krzewią uniwersalne wartości braterstwa i pokoju. Życzą Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, odpoczynku od codziennego zabiegania i radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia.