+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie proszę o niezwłoczne przysłanie informacji o kwarantannie Państwa dzieci oraz przypadkach potwierdzonych zarażeń Covid – 19 u Państwa lub dzieci pod numer tel. 943184212, 793630722

Semestr zimowy już za nami. Jak każdego roku kończymy go w naszej szkole balem karnawałowym, który odbył się 7 lutego, a wzięli w nim udział uczniowie klas I, II, III, V, VI, VII i VIII. Motywem przewodnim były lata 30-te, 70-te, 80-te, 90-te oraz współczesne, dlatego uczestnicy zabawy przybyli w charakterystycznych ubraniach będących symbolem minionych wieków. Wśród tańczących mogliśmy zobaczyć dzieci-kwiaty, kolorowe dziewczyny z lat 80-tych,jak również typowe dla lat 90-tych dresy. Tańce, konkursy, „belgijka” to nieodzowne elementy zabawy, które już na stałe wpisały się w tradycję naszego karnawałowego balu.

Już po pierwszych taktach przebojowych piosenek granych przez zespół Sound & Voice parkiet zapełnił się po brzegi. Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby w czasie przerw nikt się zbytnio nie nudził i dlatego zachęcał wszystkich do brania udziału w przygotowanych konkursach. Konkurencje były zorganizowane tak, aby mogli wziąć w nich udział i młodsi, i starsi. Chętnych nie brakowało.

Tegoroczny bal był bardzo udany. Wszyscy w doskonałych humorach udaliśmy się na zimowy wypoczynek.