+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl
Tort od rady rodziców z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale również wszystkich pracowników, którzy dbają w szkole o porządek, sprawują opiekę i czuwają nad bezpieczeństwem. Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców podziękowali za wysiłek, codzienny trud pedagogom oraz pracownikom naszej placówki, wręczając im kwiaty z życzeniami i przygotowując przepiękny poczęstunek. Młodzież z klasy VII wcieliła się w role belfrów i przeniosła ich na chwilę w uczniowski świat. Ostatnim akcentem było wręczenie przez dyrektora szkoły Piotra Chylareckiego nagród przyznanych pracownikom za pracę w poprzednim roku szkolnym. Otrzymały je następujące osoby: Aleksandra Gancarz, Danuta Sieklucka, Julia Lisiecka, Dorota Manijak, Anna Michlewicz, Edyta Korowajczyk, Lucyna Chylarecka, Adrianna Gabryś, Magdalena Wełna – Markowska, Eliza Wróblewska – Hencel, Irena Stalko, Ewa Buchar, Urszula Królikowska i Danuta Zadka.

Miłym akcentem było przekazanie gratulacji i pamiątkowych dyplomów Dariuszowi Bartosowi i Dominikowi Wroschowi, którzy otrzymali Nagrodę Wójta Gminy Malechowo za podejmowanie działalności innowacyjnej w zakresie wprowadzania dzieci i młodzieży z malechowskiego środowiska w świat robotyki, mechatroniki i programowania.

 I pomimo tego, że nie odbyła się, jak co roku, uroczysta akademia, to i tak wszyscy nauczyciele i pracownicy czuli się dziś wyjątkowo. Nie ma chyba większej satysfakcji dla naszej pracy niż zadowolony uczeń, który może rozwijać swoje pasje i doskonalić umiejętności oraz świadomy rodzic, który wraz z nauczycielem towarzyszy dziecku w trudnej drodze zdobywania wiedzy.
 
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski nagrał filmik z życzeniami dla wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły. I choć w tym roku nie odbędzie się uroczysty apel, to niech te słowa będą wyrazem wdzięczności za cały trud i pokłady cierpliwości włożone w wychowanie, nauczanie i opiekę. 
 
.be