+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

24 czerwca w Świetlicy Kultury w Malechowie odbyło się uroczyste pożegnanie klasy 8. W akademii wzięli udział rodzice, grono pedagogiczne oraz uczniowie klasy 7, którzy przygotowali część artystyczną.

Na początku apelu ósmoklasiści przekazali poczet flagowy uczniom klasy 6, a prowadzenie uroczystości powierzono Nadii Dąbrowskiej, która będzie pełnić funkcję Przewodniczącej SU do kolejnych wyborów.

Dyrektor Piotr Chylarecki krótko podziękował uczniom za mobilizację podczas pracy zdalnej oraz osiągnięcie bardzo dobrych wyników, życzył młodzieży pomyślności w nowym roku szkolnym oraz udanych wakacji. Następnie wręczył wyróżnionym uczniom nagrody, a ich rodzicom podziękował za trud i zaangażowanie oraz wspieranie szkoły w edukacji i wychowaniu. Pani Lucyna Chylarecka przekazała „Certyfikaty Wspaniałości” każdemu wychowankowi. 

Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez klasę 7. Filmik przygotowany przez Amelkę przedstawiał losy absolwentów  od przedszkola, aż do ósmej klasy. I tu łezka w oku się zakręciła zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom…

Następnie ósmoklasiści oraz rodzice podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły i udali się na spotkanie z wychowawcą