+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl
Obchody dnia dziecka w Malechowie 2022

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

                                                             Janusz Korczak

1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Rano nasi uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami, a później przygotowywali się do sportowych rywalizacji, które były jedną z atrakcji przewidzianych na ten dzień. Na terenie szkoły zorganizowano stacje zadaniowe, dlatego też nasi podopieczni mogli wziąć udział w przeróżnych konkurencjach. Po wyczerpujących rozgrywkach przyszedł czas na słodki poczęstunek i regenerację sił.

Kolejną atrakcją dla uczniów była szkolna dyskoteka, w trakcie której można było pobawić się w rytmie znanych hitów. Nie zabrakło tradycyjnej belgijki, pociągu i makareny, a także kaczuszek.  Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich kulinarną niespodziankę - pizzę i tym zakończyliśmy w naszej szkole obchody Dnia Dziecka.

Z okazji Dnia Dziecka dzieciom dużym i małym życzymy szczęśliwych i radosnych chwil,  pogody ducha, uśmiechu na co dzień i spełnienia najskrytszych marzeń.