+48 94 318 42 12
spmalechowo@malechowo.pl

Już po raz trzeci na terenie rekreacyjnym usytuowanym prze Szkole Podstawowej w Malechowie odbyło się gminne przedsięwzięcie, które skierowane było przede wszystkim do najmłodszych mieszkańców naszej „małej ojczyzny”.

Nasza placówka także w tym roku wsparła inicjatywę, która w środowisku lokalnym cieszy się wielkim zainteresowaniem. Wśród wielu atrakcji dostępnych tego dnia dla wszystkich przybyłych, kilka zostało przygotowanych przez pracowników szkoły. Były to: warsztaty balonowe, tor przeszkód, zabawa na magicznym dywanie i zamykanie w wielkiej bańce. Oczywiście nie zabrakło naszej pokazowej dyscypliny – robotyki. Odwiedzający mieli okazję obejrzeć konstrukcje zbudowane przez uczniów naszej szkoły i spojrzeć na pucharowy dorobek malechowskich pasjonatów. Dużą frajdę sprawiła naszym najmłodszym gościom możliwość zdalnego sterowania robotami oraz udział w pokazowych walkach Lego sumo.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, by wesprzeć Gminny Dzień Dziecka oraz tym, którzy z wielkim zaangażowaniem korzystali z przygotowanych rozrywek.